0312 332 34 58

Yıkama Makineleri

Benzinli ve Dizel Basınçlı Yıkama Makineleri

Basınçlı Yıkama Makineleri
Basınçlı Yıkama Makineleri

Benzinli ve dizel soğuk tip basınçlı yıkama makinalarında kullanılan motor devrine uyumlu direk akuple aksyel pompaların özel tasarımı sayesinde daha yüksek verim elde edilmektedir. Bu seri makinalarda yüksek kaliteli INTERPUMP marka pompalar kullanılmaktadır. Bu pompalara by-pass sistemli regülatörler kullanılarak maksimum performans ve gerekli emniyet sağlanıştır. Kullanılan regülatör sayesinde kimyasal madde akışı pompa içersinden olmadığından dolayı pompa ömrü uzun olur. Deterjan tankının kapasitesi 7 lt'dir. Yüksek performans elde edilmesi amacıyla dünya markası benzinli Honda ve dizek Lombardini motorlar kullanılmaktadır. Her iki motor da ipli ve otomatik marş motorşı tip mevcuttur.

Özel Amaçlı ve Ağır Hizmet Basınçlı Yıkama Makineleri

Basınçlı Yıkama Makineleri

Aydın Trafo su jetleri, ağır hizmet gerektiren uygulamalarda kullanılmaktadır. Uygulama veya müşteri talebine göre 100-1600 Bar basınç ve 21-360 lt/dak. debi aralığında basınçlı yıkama çözümleri sunmaktadır.

Calipso HX Serisi Benzinli Basınçlı Yıkama Makineleri

Basınçlı Yıkama Makineleri

HX serisi makinalarda kullanılan motor devrine uyumlu direk akuple aksiyel pompaların özel tasarımı sayesinde daha yüksek verim elde edilmektedir. Bu seri makinalarda INTERPUMP marka pompalar kullanılmaktadır. Sadeleştirilmiş tasarımı ile daha hafif olup daha az yer kaplarken bakım ihtiyacı da diğer tiplere göre daha azdır. Ergonomik yapısı sebebiyle taşınması ve kullanımı kolaydır. Bu pompalarda by-pass sistemki regülatörler kullanılarak maksimum performans ve gerekli emniyet sağlanmıştır. Kullanılan regülatör sayesinde kimyasal madde akışı pompa içersinde olmadığından pompa ömrü uzun olur. Deterjan tankının kapasitesi 7 lt'dir. Yüksek performans elde edilmesi amacıyla dünya markası benzinli Honda motorlar kullanılmaktadır. İpli ve otomatik marş motorlu tip mevcuttur.

Serhat Mah. 1402. Sok. No : 48 Yenimahalle / Ankara

0312 332 34 58

info@ankakom.com

Copyright © 2017 Ankakom Kompresör | Tüm hakları saklıdır. | İnternet sitemizdeki görseller lisanslıdır.
Design By Cogen® Yazılım